Oops...
Slider with alias slider2 not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Don Bosko, Shitet apartament 3+1

€ 115,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 25 Prill, 2022
  • 3 Dhoma Gjumi
  • 2 Tualete
Përshkrim


Shitet apartament 3+1, apartamenti ndodhet ne rruge kryesore, ndodhet ne katin e dyte, orientim nga jugu, me siperfaqe 120m2 bruto, apartamenti ka hapesire te bollshme dhe organizim shume te rregullt

ID e pronës : 29991
Çmimi: € 115,000 total
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Nr i kateve: 7
Lloji i pronës: Apartamente 3+1
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Shitje

Shitet apartament 3+1, Kamez

€ 700 per m2
Shitet apartament 3+1 ne Kamez
Shitet apartament 3+1 ne Kamez
3 2 172 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Stadiumi Dinamo, Shitet apartament 3+1

€ 1,800 per m2
Shitet apartament 3+1 te Stadiumi Dinamo
Shitet apartament 3+1 te Stadiumi Dinamo
3 2 131 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Rruga Mihal Duri Shitet Apartament 3+1

€ 190,000 total
Shitet 2+1 Prane Qendres
Shitet 2+1 Prane Qendres
2 2 121 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet Apartament 3+1

€ 230,000
liqeni thate shitet apartament 3+1
liqeni thate shitet apartament 3+1
3 2 170 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat