Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Don Bosko, jepet me qera duplex

€ 500 muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 11 Janar, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 110 m2
Përshkrim

Jepet me qera duplex, me parket, totalisht i mobiluar, i arreduar ne menyre cilesore, i pajisur me kondicioner, me verande te madhe gje qe ofron edhe pamjen panoramike, eshte i investuar ne detaje

ID e pronës : 29823
Çmimi: € 500 muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 110 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 9
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Apartamente Duplex
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente Duplex
Qeradhenie

Duplex luksoz ne bllok

€ 1,250 /muaj
Facebook Twitter WhatsApp MessengerDubleks luksoz ne bllok, me 3 dhoma gjumi dhe sallon nd [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerDubleks luksoz ne bllok, me 3 dhoma gjumi dhe sallon ndenje me hapesire, 3 tuale [më shumë]
3 3 220 m2detaje
Apartamente Duplex
Qeradhenie

Jepet me qera Vile Dublex tek 21 Dhjetori

€ 900 /muaj
Facebook Twitter WhatsApp MessengerJepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e m [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerJepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e mobiluar totalisht me te g [më shumë]
4 3 220 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat