Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 27 Gusht, 2021
  • 1 Dhoma Gjumi
  • 1 Tualete
Përshkrim

Tek Bulevardi Zogu i Pare  jepet me qira apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 10 kate dhe organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje ballkon ne te cilin ka dalje dhoma e gjumit dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes pasi pervecse ka standarte te larta ndertimi, me fasad te ventiluar per nje termoizolim perfekt, vetrata dhe dritare triplex me alumin termik per nje izolim akustik dhe termik perfekt, kompleksi njihet shume dhe per sherbimet qe ofron si: pishina e mbuluar, palestra dhe te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode

ID e pronës : 29642
Çmimi: € 400 ne muaj
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 6
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo, jepet me qera apartament 1+...

€ 430 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arredim shume cilesor, mobilim i ri, a [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arredim shume cilesor, mobilim i ri, apartamenti ndodhet ne kat [më shumë]
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Komuna e parisit, jepet me qera apartament 1...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 75 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri, prane grepit te arte, jepet me...

€ 350 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym Shyr
Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym Shyr
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Liqeni Thate jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
jepet te liqeni apartament 1+1
jepet te liqeni apartament 1+1
1 1 70 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat