Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Bllok Shitet Apartament 1+1

€ 165,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 16 Nëntor, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Tek Vila Enverit Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 70m2. Apartamenti gjendet ne katin e 6 te banimit te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i ri. Apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, dhomen e ndenjes te bollsheme se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi dhe tualeti. Apartamenti eshte i mobiluar ne gjendje shume te mire. Orientohet Perendim dhe ka ndricim te bollshem natyral. apartamenti eshte pjeserisht i arreduar .

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29776
Çmimi: € 165,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Pjeserisht i mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter WhatsApp Messenger

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartamnt 1+1, Prane sholles se Balet...

€ 55,000 total
Rruga Mihal Grameno, shitet apartament 1+1
Rruga Mihal Grameno, shitet apartament 1+1
1 1 50 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok, Shitet apartament 1+1

€ 155,000 total
Shitet apartament 1+1 ne Bllok
Shitet apartament 1+1 ne Bllok
1 1 79 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1, Sami Frasheri

€ 138,000 total
Sami Frasheri, shitet apartament 1+1
Sami Frasheri, shitet apartament 1+1
1 1 69 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Fresk Shitet Apartament 1+1

€ 50,000 Total
Fresk Shitet Apartament 1+1
Fresk Shitet Apartament 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat