Slide KUSH VJEN, GJEN!

Bllok, jepet me qira apartament 1+1

€ 400 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Ne Bllok  jepet me qira apartament 1+1+ studio me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri  dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi, nje dhome e vogel e pershtatur ne studio por qe mund te pershtatet, ne dhome gjumi per nje person dhe nje tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes per shkak se ploteson te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode, gjithashtu eshte shume e aksesueshme pasi ndodhet vetem 5 minuta larg qendres se tiranes.

Qyteti:
Zona:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29065
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 9
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Kodra Diellit jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Kodra Diellit jepet apartament 1+1
Kodra Diellit jepet apartament 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

21 Dhjetori, jepet me qera apartament 1+1

€ 430 ne muaj
jepet me qera apartament 1+1 te 21 Dhjetori
jepet me qera apartament 1+1 te 21 Dhjetori
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Pallatet Agimi Prane Kafe Roma

€ 350 ne muaj
Apartament 1+1 pallatet Agimi
Apartament 1+1 pallatet Agimi
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Perballe Delijorgjit, jepet me qera apartame...

€ 450 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 prane Delijorgjit
Jepet me qera apartament 1+1 prane Delijorgjit
1 1 65 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat