Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Bllok Jepet me qera Aprtament 2+1

€ 600 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 26 Gusht, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bllok pallat i ri me ashensore,me orientim jug perendim dhe i mireadministruar.
Apartamenti organizohet nga living room me guzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkon i cili ka pamje jug perendim dhe nje dhome matrimoniale , 1 dhome femijesh koridor i cili ka akses ne cdo dhome dhe tualet.Investimet jane te shumta ne ambient dhe mobilimi eshte i ri.
Gjithashtu zona ku ndodhet eshte teper e zhvilluar dhe ofron shume facilitete .
Siperfaqja eshte 120m2 ne katin e 6 te dhe Cmimi eshte 600€/ ne muaj

Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29628
Çmimi: € 600 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter WhatsApp Messenger

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat