Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Astir ,Unaza e Re jepet apartament 2+1

€ 380 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 16 Shkurt, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes tek Asiri ,Unaza e Re ,  jepet me qira apartament 2+1+2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me sistem kapot. Organizimi i brendshem perbehet nga salloni i bollshem ku ndodhet edhe kendi i gatimit, dy dhomat e gjumit ku njera matrimoniale dhe tjetra me dy krevate tek, dy tualete te bollshme njeri me dritare. Gjithashtu apartamenti ka dhe nje ballkon i cili ka dalje nga salloni dhe te jep mundesine e nje pamje te lire. Zona eshte nje tjeter element qe i jep vlere apartamentit, e aksesueshme dhe qe te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

ID e pronës : 29895
Çmimi: € 380 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 2
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1

€ 168,000 ne muaj
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
2 1 103 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Vasil Shanto ,Prane Kryqezimit jepet apartam...

€ 400 ne muaj
Prane Ures vasil Shanto jepet apartament 2+1
Prane Ures vasil Shanto jepet apartament 2+1
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

21 Dhjetori, jepet me qera apartament 2+1

€ 530 ne muaj
Jepet me qera apartament 2+1
Jepet me qera apartament 2+1
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga Muhamed Gjollesha, shitet apartament 2...

€ 80,000 total
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
2 1 65 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat