Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartamenti 2+1 Liqeni Kompleksi Kolombo

€ 450 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 130 m2
Përshkrim

Perballe Liqenit Artificial , jepet me qira apartament 2+1 ne zonen me te mire te Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome femijesh, dy tualete dhe nje ballkon te bollshem ne te cilin kane dalje salloni dhe dhoma e madhe e gjumit. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilim cilesore dhe bashkekohore, gjithashtu mundeson sistem ngrohje dhe ftohje me kaldaje dhe sistem chiller. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte Zona me e mire e Tiranes pervecse ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu ka bizneset me te rendesishme Njekohesisht si pjese e apartamentit eshte dhe nje Garazhd me siperfaqe 65 m/2 qe i shton nje vleren e qirase . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Reone.

Qyteti:
Zona:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29096
Çmimi: € 450 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 7
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat