Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament ne shitje 2+1 Prane 21 Dhjetorit

€ 105,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 97 m2
Përshkrim

Ne zonen e 21 Dhjetorit shitet super apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri 9-katesh dhe ka siperfaqe totale 97 m2. Eshte i organizuar ne koridor i cili ben ndarjen ne 2 ambiente, sallon ndenje i bollshem se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe tualet, 2 dhoma gjumi, njera nga te cilat me dalje ne nje ballkon te dyte dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti eshte i investuar ne te gjitha detajet vitin e fundit, me mobilim cilesor dhe elektroshtepiaket e markave me te mira ne treg. Zona ku ndodhet ofron nje pamje te lire dhe te gjelberuar, ndricim natyral, dhe qetesi.

Qyteti:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29124
Çmimi: € 105,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Kati: 4
Ballkon: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

RRuga Kavajes,Prane Ambasades Gjermane .Shit...

€ 190,000 total
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
2 2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

€ 65,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet ga [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Shitet apartament te 21 dhjetori
Shitet apartament te 21 dhjetori
2 1 126 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat