Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament ne shitje 2+1, Liqeni Thate

€ 110,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 110 m2
Përshkrim

Te Liqeni Thate  Shitet Apartament 2+1 +2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri 8-katesh i pajisur me ashensor dhe i mire administruar. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte si me poshte: sallon-kuzhine me hapesira te bollshme me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me dalje ne ballkon, tjetera me tualet te personalizuar. Planimetria e apartamentit eshte e rregullt. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te kerkuarat per momentin ne Tirane dhe ofron jetese komode afer me shkolla, linja urbane, supermarkete etj. Apartamenti ndodhet buze Liqenit dhe eshte lehetesisht i akasesueshem.

ID e pronës : 29118
Çmimi: € 110,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

€ 65,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet ga [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Shitet apartament te 21 dhjetori
Shitet apartament te 21 dhjetori
2 1 126 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit

€ 100,000
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat