Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament ne shitje 2+1, Durres Plazh

€ 56,000
Perballe Pistes Kosova, ,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Perballe Pistes Kosova  ndodhet nje super apartament me hapesira te bollshme dhe i investuar totalisht ne menyre moderne. Sapo hyn ne apartament gjendesh ne nje korridor te madh i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne dy dhoma gjumi te shtruara me parket, ne dhomen e ndenjes e cila ka te pozicionuar ne te dhe ambjentin e gatimit. Ky ambjent ka dalje direkte ne ballkon e cila te mundeson te shijosh lehtesisht pamjen e detit. Apartamenti disponon 2 tualete nga te cilat njera eshte me hidromasazh, dhe ka ne total 3 kondicioner chiller te shperndara ne te. Per me shume detaje mbi pronen kontaktoni Reone  dhe beni tuajen nje prone te paperseritshme prane detit.

Adresa: Perballe Pistes Kosova
Qyteti:
Zona:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29128
Çmimi: € 56,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 7
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

RRuga Kavajes,Prane Ambasades Gjermane .Shit...

€ 190,000 total
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
2 2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 ne Durres perballe Pis...

€ 56,000 total
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPerballe Pistes Kosova  ndodhet nje super apartament me [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPerballe Pistes Kosova  ndodhet nje super apartament me hapesira te bollshme dhe [më shumë]
2 1 70 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Durres te Pista Kosova Shitet Apartament 2+1

€ 60,000
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPerballe Pistes Kosova  ndodhet nje super apartament me [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPerballe Pistes Kosova  ndodhet nje super apartament me hapesira te bollshme dhe [më shumë]
2 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat