Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament me qira 2+1, Te Qendra Globe

€ 350 /muaj
Rruga Kavajes,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 29 Qershor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Tek Qendra Globe jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati te ri i mireadministruar i pajisur me ashensor, i arreduar ne menyre mjafte komode. Apartamenti eshte i organizuar ne: korridor i cili ben te mundur shperndarjen e ambienteve, sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi, gjithashtu ka dhe 2 tualete. E vecanta e ketij apartamenti eshte se te gjitha dhomat nderlidhen me nje ballkon i orientuar ne anen perendimore duke mundesuar keshtu ndricim natyral gjate gjithe dites.  Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni kompanine Reone.

Adresa: Rruga Kavajes
Qyteti:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29162
Çmimi: € 350 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat