Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament me qira 2+1 Te Mine Peza

€ 400 /muaj
Rruga Mine Peza,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 13 Shtator, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, te Rruga Mine Peza  jepet me Qira Super Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2, i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen, i mobiluar ne menyre shume te mire dhe cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme, dhe pajisje elektroshtepiake te markave me te mira, 2 dhoma gjumi, nga te cilat njera eshte matrimoniale, me dalje ne ballkon dhe me tualet me vete, 2 tualete, dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje vitin e fundit, qe nga patinimet, punimet e gipsit, rrjeti elektrik dhe mobilimi. Eshte shtruar me parket laminat shume cilesor, i pajisur me sistem kondicionimi superinverter ), Vetrata me xham termik te markes Rehau, grila, sistem elektrik nga Schneider i pajisur me sistem sigurie kunder luhatjeve. Nricimi i apartamentit eshte shume i mire, me spote dhe abazhure, gjithashtu vetratat e bollshme ofrojne nje ndricim te mire natyral. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar, me ashensor dhe kamera sigurie. Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode, dhe eshte 5 minuta larg qendres.

Adresa: Rruga Mine Peza
Qyteti:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29143
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat