Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament me qira 2+1, te Komuna Parisit

€ 500 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 29 Qershor, 2021
  • 2 Dhoma Gjumi
  • 2 Tualete
Përshkrim

Komuna E Parisit Te Kompleksi Kika , jepet me qira apartament 2+1 ne zonen me te mire te Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome femijesh, dy tualete dhe nje ballkon te bollshem ne te cilin kane dalje salloni dhe dhoma e madhe e gjumit. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilim cilesore dhe bashkekohore, gjithashtu mundeson sistem ngrohje dhe ftohje me kaldaje dhe sistem chiller. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte Zona me e mire e Tiranes pervecse ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, te ofron qetesine .

ID e pronës : 29158
Çmimi: € 500 /muaj
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 prane Ekonomikut

€ 550 ne muaj
jepet apartament 2+1 Rruga Elbasanit
jepet apartament 2+1 Rruga Elbasanit
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Rruga Grigor Heba

€ 550 ne muaj
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
2 2 100 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat