Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament me qira 2+1 Pazari i ri ,Te Instati

€ 400 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 18 Gusht, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Te Pazari i Ri Shume prane INSTAT  jepet me qira apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje me dalje ne ballkon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje mobilim cilesore dhe bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zone me e mire e Tiranes per shkak se ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetes sa me komode gjithashtu eshte lehtesisht e aksesueshme pasi ndodhet prane qendres dhe ka akses ne rruget dhe zonat me te frekuentuara te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni REONE.

ID e pronës : 29131
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat