Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament me qira 1+1 Qender

€ 350 /muaj
Sheshi Skenderbej, Banka e shqiperise, ,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Tek Banka  jepet me qira apartament 1+1 i arreduar ne menyre mjaft komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne sallonin e ndenjes dhe zonen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i investuar, totalisht i mobiluar dhe me te gjithe pajisjet e nevojshme Orientimi eshte Jug-Perendim me ndricim perfekt natyral. Per me shume informacion dhe vizite ne Reone.

Adresa: Sheshi Skenderbej, Banka e shqiperise
Qyteti:
Zona:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29100
Çmimi: € 350 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat