Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament me qira 1+1, Myslym Shyri

€ 400 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 80 m2
Përshkrim

Rruga Myslym Shyri,  Jepet Me Qira Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizimi i brendshem eshte si me poshte: Salloni i ndenjes i cili ka dalje ne ballkon dhe eshte i lidhur me kuzhinen, 1 dhome gjumi te shtruara me parket, 1 tualet dhe 1 ballkon i madh. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Qyteti:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29111
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 80 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 7
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo, jepet me qera apartament 1+...

€ 430 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arr [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arredim shume cilesor, mobil [më shumë]
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Komuna e parisit, jepet me qera apartament 1...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 75 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri, prane grepit te arte, jepet me...

€ 350 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym Shyr
Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym Shyr
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Liqeni Thate jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
jepet te liqeni apartament 1+1
jepet te liqeni apartament 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat