Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament me qera 2+1, Komuna Parisit

€ 350 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Tek Komuna Parisit  jepet me qira super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te njeres prej godinave 10-kateshe te Kompleksit, i cilesuar si nje nder komplekset me te mira te viteve te fundit, qofte per zhvillimin infrastrukturor, por mbi te gjitha per cilesine e ndertimit. Administrimi, ambientet ndihmese, hapesirat e gjelberta, siguria i japin nje vlere te shtuar, element qe gjenden ne pak zona dhe projekte zhvillimore te ndertimit. Vete apartamenti ka nje strukture dhe kubature perfekte dhe te bollshme, e shoqeruar me nje orientim nga te tre drejtimet, Lindje-Veri-Perendim, qe i je ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, me kend gatimi dhe ngrenie, 2 tualete dhe nje ballkon. Cdo detaj lidhur me arredimin ka nje cilesi maksimale, qofte persa i perket mobiljeve, elektroshtepiakeve, parketi teper cilesor, kondicionimi multisplit me inverter dhe punime interiori teper cilesore.

ID e pronës : 29103
Çmimi: € 350 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 8
Ballkon: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat