Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament me qera 1+1 Te Kompleksi Delijogji

€ 300 /muaj
Rruga e Kavajës, ,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Tek Kompleksi Delijorgji , rruga “Kavajes”, jepet me qira apartament 1+1 i sapoinvestuar. I ndodhur ne katin e 2-te ne pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti organizohet si vijon: sallon ndenje dhe kuzhine , dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje dhe ne pjesen e sallonit kemi vetrate xhami e cila mundeson ndricim natyral. Eshte i sapoinvestuar dhe mobilimi,elektroshtepiaket jane te markave me te mire duke bere mjaft komond per te jetuar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te preferuart ne Tirane per shkak se ploteson te gjitha sherbimet per nje jetese komode, eshte e aksesueshme dhe qete Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni  REONE

Adresa: Rruga e Kavajës
Qyteti:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29092
Çmimi: € 300 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 7
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat