Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Apartament luks te Rruga e Dibres

€ 500 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Shkurt, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 1 Garazh
 • 60 m2
Përshkrim

RRuga e Dibres Prane Selvise  jepet me qira apartament 1+1 i sapo investuar me mobilim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 10-katesh te sapo perfunduar ne vitin 2021. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit nje dhome gjumi dhe nje tualet . Apartamenti sapo eshte mobiluar dhe eshte i pabanuar me pare. Apartamenti disponon nje post parkimi ne katin -1 te perfshire ne cmim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode si Kopshte, Cerdhe, Shkolla, Farmaci, Supermarkete, Bare, Restorante, Linjat kryesore te transportit urban etj

ID e pronës : 29875
Çmimi: € 500 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 60 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Garazh: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 1
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter WhatsApp Messenger

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Kodra Diellit jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Kodra Diellit jepet apartament 1+1
Kodra Diellit jepet apartament 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

21 Dhjetori, jepet me qera apartament 1+1

€ 430 ne muaj
jepet me qera apartament 1+1 te 21 Dhjetori
jepet me qera apartament 1+1 te 21 Dhjetori
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Pallatet Agimi Prane Kafe Roma

€ 350 ne muaj
Apartament 1+1 pallatet Agimi
Apartament 1+1 pallatet Agimi
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Perballe Delijorgjit, jepet me qera apartame...

€ 450 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 prane Delijorgjit
Jepet me qera apartament 1+1 prane Delijorgjit
1 1 65 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat