Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament 2+1 ne shitje, te Komuna Parisit

€ 88,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 30 Qershor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 72 m2
Përshkrim

Tek Komuna Parisit shitet apartament 2+1+2 totalisht i mobiluar, me hapsira te bollshme dhe strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Strukturohet ne sallonin e ndenjes, te bollshem dhe me hapsira te mjaftueshme per ngrenin dhe gatimin, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon ne njeren prej dhomave te gjumit. Orientimi i te tre ambjente sheh totalisht nga jugu. Apartamenti shitet ne gjendjen qe eshte, totalisht i mobiluar dhe investuar mjaft mire, me parket, kondicionim, elektroshtepiake cilesore. Vendodhja dhe aksesi eshte mjafte i mire, me zonat qendrore dhe sherbimet e shumta. Njekohesisht edhe kompleksi eshte nje vlere e shtuar, lidhur me cilesine e ndertimit, infrastrukturen dhe ambjentet ndihmese, mund te themi kompleksi me i mire ne Komunen e Parisit.

ID e pronës : 29192
Çmimi: € 88,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 72 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

RRuga Kavajes,Prane Ambasades Gjermane .Shit...

€ 190,000 total
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
2 2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

€ 65,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet ga [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Shitet apartament te 21 dhjetori
Shitet apartament te 21 dhjetori
2 1 126 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat