Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament 2+1 ne shitje, Perballe Delijorgjit

€ 60,000
Rruga Irfan Tomini, ,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 57 m2
Përshkrim

Ne zonen e Vasil Shantos  shitet super apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t te nje pallati 5-katesh dhe ka siperfaqe totale 57 m2. Eshte i organizuar ne koridor i cili ben ndarjen ne 2 ambiente, sallon ndenje i bollshem se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe tualet, 2 dhoma gjumi, njera nga te cilat me dalje ne nje ballkon te dyte dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti eshte i investuar ne te gjitha detajet vitin e fundit, me mobilim cilesor dhe elektroshtepiaket e markave me te mira ne treg. Zona ku ndodhet ofron nje pamje te lire dhe te gjelberuar, ndricim natyral, dhe qetesi.

Adresa: Rruga Irfan Tomini
Qyteti:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29115
Çmimi: € 60,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 57 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Okazion! Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 55,000 total
Vasil Shanto shitet apartament 1+1
Vasil Shanto shitet apartament 1+1
1 1 46 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 65,000 total
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Myslym Shyri

€ 95,000
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
1 1 57 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit ,Shitet Apartament 1+1

€ 95,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartam [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 [më shumë]
1 1 68 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat