Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament 2+1 me qira, Bulevardi Zogu 1

€ 400 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Apartament  me qira  2+1 , Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte 6 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe organizohet ne koridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambjenteve, sallon ndenie te bollshem bashke me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, tualet me dritare. Apartamenti eshte i sapo mobiluar ku eshte vendosur cdo gje e re  . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode.

ID e pronës : 29349
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I padiskutueshëm
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat