Slide KUSH VJEN, GJEN!

Apartament 1+1, Qender, shkolla Sami Frasheri

€ 117,000
Rruga Bardhok Biba, ,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 65 m2
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne nje pallat te sapo perfunduar i vitit 2020 me punime cilesore me standarte te larta pozicioni shume i mire .ku te ofron facilitete ne perditshmerine tone si vendodhja e afert e institucioneve shteterore sherbimeve urbane.apartamenti disponon Hipoteke orientimi shume i mire dhomat me drite dhe fushpamje te lire .Cmimi eshte 1800 euro/m2 me kredi dhe 1600 euro/m2 me kesh.

Adresa: Rruga Bardhok Biba
Qyteti:
Zona:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29083
Çmimi: € 117,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 65 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Planimetria e apartamentin nr 7, kati 2
Planimetria e apartamentin nr 7, kati 2

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Okazion! Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 55,000 total
Vasil Shanto shitet apartament 1+1
Vasil Shanto shitet apartament 1+1
1 1 46 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 65,000 total
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Myslym Shyri

€ 95,000
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
1 1 57 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit ,Shitet Apartament 1+1

€ 95,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartam [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 [më shumë]
1 1 68 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat