Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Ambient per Zyra Sheshi Willson

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 1 Shkurt, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 72 m2
Përshkrim

Prane Sheshi Willson te Sezon Dekor  ne nje ndertim te ri jepet zyre me qera bosh Zyra ndodhet ne katin e katert e nje objekti te shfrytezuar per ambjente zyrash. Organizohet ne 2 ambiente , dhe tualet. Eshte e bosh . Vendodhja eshte perfekte shume prane qendres dhe institucioneve te ndryshme. Cmimi i reklamuar eshte neto (pa perfshire taksat). Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontakton

ID e pronës : 29871
Çmimi: € 400 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 72 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 7
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Prane Ish stacionit te trenit, jepet me qera...

€ 500 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
1 90 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Kompleksi Arlis, prane farmacise 10, jepet m...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
115 m2detaje
Zyra
Shitje

Rruga e Kosovareve, jepet me qera ambient pe...

€ 2,250 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra te Rruga e Kosovareve
Jepet me qera ambient per zyra te Rruga e Kosovareve
3 218 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Rruga e Kavajes, jepet me qera ambient zyre

€ 600 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i rest [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i restauruar totalisht, me park [më shumë]
1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat