Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Rruga Kavajes Shitet 1+1

€ 100,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 8 Nëntor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Ne Rrugen e Kavajes,Prane  Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 1+1 Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te dhe ka siperfaqe totale 70 m2 . Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte cilesuar si kompleksi me i mire i viteve te fundit, jo vetem per cilesine e punimeve por edhe per arkitekturen moderne dhe tejet bashkohore, per te patur nje jetese sa me cilesore. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet  ne ballkon dhe nje tualet. Vlen per tu theksuar investimi i brendshem duke filluar nga tavanet e varur te gipsit, sistem kondicionimi multisplit te markes Fujitsu, parket cilesor, instalime elektrike dhe hidraulike te markave me te mira etj. Nxitoni ta beni tuajin kete super apartament pasi opsionet per shitje ne kete super Kompleks jane te pakta

Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30866
Çmimi: € 100,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Nxito Okazion Shkolla Sami Frasheri

€ 124,000 total
shitet Sami Frasheti
shitet Sami Frasheti
1 1 69 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

21 Dhjetori Shitet apartament 1+1

€ 100,000 total
21 Dhjetori shitet 1+1
21 Dhjetori shitet 1+1
1 1 80 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok Shitet Apartament 1+1

€ 125,000 total
Bllok shitet 1+1
Bllok shitet 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Liqeni Thate shitet apartament 1+1

€ 110,000 total
Liqeni Thate Shitet apartament 1+1
Liqeni Thate Shitet apartament 1+1
1 1 75 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat