Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Kopeshti Zoologjik jepet 1+1

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 1 Nëntor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Te Kopshti Zoologjik , jepet me qira super apartament 1+1 me siperfaqe 70 ne katin e 3 te nje pallati te ri i mireadministruar me ashensor ndertim i i ri.Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale si dhe tualeti i cili aksesohet nepermjet koridorit. Apartamenti eshte i shtruar ne te gjithe siperfaqen me parket, pajisjet elekroshtepiake jane te markes Hisense bashke me kondicioneret te se njejtes firme te komandueshem nepermjet smartphonit si dhe sistemin e filtrimit te ujit ECOSOFT. Mobilimi eshte cilesor dhe i perzgjedhur. Orientimi eshte veri- lindje dhe jug-perendim cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites

ID e pronës : 30826
Çmimi: € 400 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 6
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Globe Center jepet apartament 1+1 Luks

€ 550 ne muaj
Globe center jepet 1+1 luks
Globe center jepet 1+1 luks
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Don Bosko jepet apartament 1+1 Luks

€ 450 ne muaj
Don Bosko Jepet apartament Luks
Don Bosko Jepet apartament Luks
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit Jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Te 9 Kateshet jepet 1+1

€ 400 ne muaj
Te 9 Kateshet jepet 1+1
Te 9 Kateshet jepet 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat