Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Rruga Kosovareve Shitet apartament 2+1

€ 2,000 euro/m2
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 4 Dhjetor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 99 m2
Përshkrim

Tek RRuga Kosovareve  kompleks ne ndertim , Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. eshte nje kompleks rezidencial i cili perbehet nga disa objekte objekte dhe disa kate parkimi nentokesore. Kompleksi ofron hapesire rekreacionale, pishina, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime dhe facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri dhe cilesore me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades ventiluar, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje – ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 99 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh dhe kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti eshte i orientuar me ndricim natyral. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze drejt perfundimit he ne cmim perfshihen rifinituarat permbyllese, shtrimi i brendshem(pllaka ose parket ne baze te preferences), pajisjet hidrosanitare (inkaso), veshjen e tualeteve, dyert e brendshm

ID e pronës : 29799
Çmimi: € 2,000 euro/m2
Siperfaqja e pronës (ne m²): 99 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 3
Ballkon: 1
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter WhatsApp Messenger

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1, Sami Frasheri

€ 216,000 total
Sami Frasheri, shitet apartament 2+1
Sami Frasheri, shitet apartament 2+1
2 2 108 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 Te Kryqezimi Myslym Sh...

€ 110,000 total
Myslym Shyri Shitet 2+1
Myslym Shyri Shitet 2+1
2 1 74 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Fresk Shitet 2+1

€ 70,000 total
Fresk Shitet 2+1
Fresk Shitet 2+1
2 107 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1

€ 115,000 total
Facebook Twitter WhatsApp MessengerTe 21 Dhjetori  shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerTe 21 Dhjetori  shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 100m2 ne katin e 2 te nj [më shumë]
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat