Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Liqeni Thate Shitet Apartament 3+1

€ 230,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 25 Tetor, 2021
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 1 Garazh
 • 170 m2
Përshkrim

Liqeni i Thate , shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 170 m2, ne katin e 3 banim te nje pallati  i mireadministruar me ashensor, ndertim i Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes vecuar nga kendi i gatimit me dalje ne verande, tre dhoma gjumi dy prej te cilave matrimoniale dhe njera nga te cilat me garderobe dhe tualet te dedikuar, dy tualete te tjera te aksesueshme ne koridor si edhe nje dhome e cila mund te perdoret per depo. Investimi ne apartament eshte i konsiderueshem duke nisur nga shtrimi me parket i te gjita siperfaqeve te dhomave dhe sallonit pajisjet e kuzhines nga markat me te mira ne treg, dritaret dhe vetrata dopio xham plastik cka ofrojne izolim akustim si edhe sitemi kapot i mureve cka ofron izolim termik. Orientimi eshte nga jugu, lindja dhe perendimi cka ben qe kete drite natyrale gjate gjithe dites. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i mireadministruar dhe i mireorganizuar .Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazh personal. apartamenti ka dhe oxhak funksional vetante Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Qyteti: ,
Zona:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29735
Çmimi: € 230,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 170 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Garazh: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 2
Nr i kateve: 7
Lloji i pronës: Apartamente 3+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Depo
Kopesht
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Other Agents

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Shitje

Shitet apartament 3+1, Kamez

€ 700 per m2
Shitet apartament 3+1 ne Kamez
Shitet apartament 3+1 ne Kamez
3 2 172 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Don Bosko, Shitet apartament 3+1

€ 115,000 total
Shitet apartament 3+1 ne Don Bosko
Shitet apartament 3+1 ne Don Bosko
3 2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Stadiumi Dinamo, Shitet apartament 3+1

€ 1,800 per m2
Shitet apartament 3+1 te Stadiumi Dinamo
Shitet apartament 3+1 te Stadiumi Dinamo
3 2 131 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Rruga Mihal Duri Shitet Apartament 3+1

€ 190,000 total
Shitet 2+1 Prane Qendres
Shitet 2+1 Prane Qendres
2 2 121 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat