Oops...
Slider with alias Slider not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

€ 65,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 27 Shtator, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 98 m2
Përshkrim

Ne Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar totalisht nga e para. Apartamenti ndodhet ne kati e 6 te nje pallati te ri dhe shume mire te administruar. Ka kubature dhe strukture te rregullt dhe orientohet totalisht nga drejtimi jugor, gje qe e ben te ndricuar dhe te ngrohte gjate gjithe dites. Apartamenti sapo eshte investuar totalisht nga e para, duke filluar nga sistemi hidraulik, elektrik, termoizolimi, parketi, mobilimi, elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret moderne, investim i cili kap vleren e 30.000 eurove. Mund te funksionoje mjafte mire si mundesi investimi per tu lene me qera, duke ju referuar zones ku ndodhet, komoditetit qe ofron dhe investimit te bere.

ID e pronës : 29699
Çmimi: € 65,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 98 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

RRuga Kavajes,Prane Ambasades Gjermane .Shit...

€ 190,000 total
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
2 2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Shitet apartament te 21 dhjetori
Shitet apartament te 21 dhjetori
2 1 126 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit

€ 100,000
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat