Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1

€ 115,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 16 Nëntor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Te 21 Dhjetori  shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 100m2 ne katin e 2 te nje pallati i mireadministruar , Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale dhe tjera me dalje ne ballkon si edhe tualeti me ajrosje natyrale. Orientimi shume i mirecka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga me te preferuarat per banim si dhe ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese komode e cila te jep mindesi dhe investimi duke pasur parasysh katin e 2 .

ID e pronës : 29773
Çmimi: € 115,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Ballkon: 1
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender Shkolla Sami Fr...

€ 1,800 euro per m2
Shitet apartament Qender
Shitet apartament Qender
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Pazari i Ri, Shitet apartament 2+1

€ 75,000 total
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
2 1 63 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1

€ 168,000 ne muaj
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
2 1 103 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga Muhamed Gjollesha, shitet apartament 2...

€ 80,000 total
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
2 1 65 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat