Oops...
Slider with alias slider1 not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

21 Dhjetori, Prane Mondial, jepet me qera ambient per zyra

€ 450 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 23 Qershor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 80 m2
Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra, i organizuar ne 2+1, me hapesire te bollshme, i inestuar totalisht, i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme

ID e pronës : 30076
Çmimi: € 450 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 80 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 4
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Komleksi Arlis, Farmacia 10, jepet me qera a...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera super ambient i investuar, kompleksi Arlis
Jepet me qera super ambient i investuar, kompleksi Arlis
110 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Prane Ish stacionit te trenit, jepet me qera...

€ 500 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
1 90 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Arlis, Farmacia 10, jepet me qera ambient zy...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis
1 115 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat