Slide KUSH VJEN, GJEN!

21 Dhjetori Prane Mondial Hotel jepet me qera apartament 1+1 Modern

€ 380 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 19 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 64 m2
Përshkrim

Tek 21 Dhjetori pas Hotel Mondial, Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i ndenjes i bollshem, kuzhina gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon te vogel dhe tualeti. Eshte i mobiluar ne menyre shume cilesore stil modern, i pajisur me te gjithe elektroshtepiaket duke ofruar te gjithe kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Ka siperfaqe te brendshme 64 m2, dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me dy ashensore. Vendndodhja eshte ideale, me akses ne rruget dhe zonat kryesore te Tiranes, por mbi te gjitha me sherbimet e nevojshme apartamenti disponon post parkim i perfshire ne cmim

ID e pronës : 29502
Çmimi: € 380 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 64 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat