Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

21 Dhjetori Prane kompleksit Magnet Kontakt

€ 550 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 14 Prill, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Te Kompleksi Magnet Kontakt jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te rregullt ku koridori ben shperndarjen e dhomes se ndenjes dhe kuzhines, dhomes se gjumit, dhomes studio tualet Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i shtruar me parket, arredum modern i pabanuar me pare cdo gje e re ,ajer te kondicionuar dhe me dy dalje ne ballkon. Apartamenti ne kubaturene tij eshte me i vecanti dhe me i rregullti ne pallat dhe orientimi Jug-PLindje ofron ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. , Vendodhja apartamentit eshte nje nder zonat me preferenciale te Tiranes, duke ofruar facilitete te shumta.

ID e pronës : 29972
Çmimi: € 550 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I padiskutueshëm
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Concord center/5Maji, jepet me qera apartame...

€ 650 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre moderne me arkitekt. Apartamenti eshte i [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre moderne me arkitekt. Apartamenti eshte i organizuar ne: -sallon n [më shumë]
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

21-dhjetori, jepet me qera apartament modern...

€ 600 Euro
Jepet me qera apartament 2+1+2 me mobilim modern, cdo gje e re. Apartamenti eshte i organi [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1+2 me mobilim modern, cdo gje e re. Apartamenti eshte i organizuar ne: -sallon ndenje + [më shumë]
2 2 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Liqeni i thate , jepet me qera apartament mo...

€ 600 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon n [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje+ambient gatimi -2 D [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyr, jepet me qera apartament modern...

€ 800 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 3+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon n [më shumë]
Jepet me qera apartament 3+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje -Ambient gatimi -2 [më shumë]
2 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat