Slide KUSH VJEN, GJEN!

21 Dhjetori jepet me qira apartament 1+1 Luks

€ 400 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 75 m2
Përshkrim

Te 21 Dhjetori, Jepet me qira apartament 1+1 luks me siperfaqe 75 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te vitit 2018, eshte i organizuar ne koridor, ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, ballkoni i cili eshte mbyllur me vetrate per tu shfrytezuar me mire dhe tualeti. Apartameti eshte investuar totalisht qe nga punimet elektrike, hidraulike, patimini, dyert, dritaret, dhe mobilim i kendshem dhe cilesor. Ka nje ndricim shume te mire natyral per shkak te orientimit perfekt Jug-Lindje-Perendim. Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat, prane nyjeve rrugore kryesore, marketeve, dyqaneve, farmaci

ID e pronës : 29451
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 75 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat