Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

21 Dhjetori, Jepet me qera apartament 2+1

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 31 Janar, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 80 m2
Përshkrim

Jepet me qera super apartament 2+1, eshte totalisht i mobiluar dhe i arreduar ne menyre cilesore, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, me parket, apartamenti ka hapesire te bollshme dhe ndodhet ne zone shume te mire

ID e pronës : 29859
Çmimi: € 400 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 80 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 prane Ekonomikut

€ 550 ne muaj
jepet apartament 2+1 Rruga Elbasanit
jepet apartament 2+1 Rruga Elbasanit
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Rruga Grigor Heba

€ 550 ne muaj
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
2 2 100 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat