Oops...
Slider with alias Slider1 not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Rezultatet e kërkimit tuaj

21 Dhjetori Jepet apartament 1+1

Qeradhenie
€ 450 ne muaj

135

Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Property Size: 70 m2
Lot Size: 0 m2
Stories number: 8
Property Status:

Property Features

Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor

Tek 21 Dhjetori ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 I Investuar !! Apartamenti strukturohet ne koridorin qe ben shperndarjen ne ambjentin e ndenjes se bashku me ate te gatimit dhe ngrenies, 1 dhome gjumi me garderobe, 1 tualet me dritare dhe nje ballkon me pamje te lire. Apartamenti eshte i investuar ne detaje me mobilje shume cilesore. I gjithe ndertimi karakterizohet nga punime nder me cilesoret, duke filluar nga fasada e ventiluar, vetratat triplex, hidrosanitaret super cilesore si dhe rifiniturat e jashtme qe jane te kuruara ne cdo detaj. Mos humbni mundesine per ta pare nga afer dhe te beni tuajin kete apartament.

More Info

Qyteti:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29690
Çmimi: € 450 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1

Map Location

21 Dhjetori Jepet apartament 1+1

 

21 Dhjetori Jepet apartament 1+1

Phone: 
Email: 

Contact Me

Programoni një vizitë?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat