Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

21 Dhjetori Jepet Ambjent per Zyra

€ 500
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Nëntor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Tek 21 Dhjetori ne Rrugen “Kongresi i Lushnjes” prane Hotel Mondial Jepet me qera ambient per zyra. Ambienti me siperfaqe 70 m2 ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 8-katesh te sapo perfunduar. Ambienti eshte i organizuar ne dy dhoma njera me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri zyrash si: Zyre Projektimi, Zyre Programimi, Zyre IT, Finance, Graphic Designer et

ID e pronës : 30862
Çmimi: € 500
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 4
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Zyra
Qeradhenie

Komuna Parisit jepet zyre

€ 600 ne muaj
Komuna Parisit jepet zyre
Komuna Parisit jepet zyre
1 1detaje
Zyra
Qeradhenie

Qender jepet ambient zyre

€ 700
Qender 2+1
Qender 2+1
2 1 100 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Rruga Elbasanit Prane Ambasades Amerikane je...

€ 500 ne muaj
Rruga Elbasanit ambient per Zyra
Rruga Elbasanit ambient per Zyra
2 1 70 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Sheshi Willson Jepet ambient zyre

€ 800 ne muaj
Sheshi Willson jepet ambient zyre
Sheshi Willson jepet ambient zyre
2 2 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat