Rezultatet e kërkimit tuaj

Blog Archives

Prane Rrugess e Kosovareve, shitet apartamen...

Nën 14, 2023
Shitet apartament 3+1 afer Rruges se Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me 2 ashensore, i pozicionuar ...
Continue reading

Liqeni, shitet apartament 2+1+grazhd.

Nën 14, 2023
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni. Apartamenti ndodhet ne kat te 3, pallat i ri me ashensor.Orjentim nga Lindja, pam ...
Continue reading

Liqeni i thate , jepet me qera apartament mo...

Nën 08, 2023
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje+ambient gatimi -2 D ...
Continue reading

Myslym Shyr, jepet me qera apartament modern...

Nën 08, 2023
Jepet me qera apartament 3+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje -Ambient gatimi -2 ...
Continue reading

Ali Dem, shitet apartament 1+1.

Nën 06, 2023
Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem. I organizuar ne : -sallon ndenje, kuzhine. -1 Dhome gjumi -1 tualet -1 ballkon, S ...
Continue reading

Shitet apartament 2+1, pas Globe.

Nën 04, 2023
Shitet apartament 2+1 pas Globe/Ish parku . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 82 m2, ndodhet ne kat 1 , ne nje pall ...
Continue reading

Astir/Vila L, jepet me qera apartament 2+1.

Tet 31, 2023
Jepet me qera Apartament 2+1 Vila L. Apartamenti ndodhet ne katin 6 dhe organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine ...
Continue reading

Shitet Apartament 2+1 prane hyrjes se Myslym...

Tet 25, 2023
Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, kati i pare, me hipoteke. Lokacion fantastik, eshte nje mundesi shume e mi ...
Continue reading

Don Bosko, jepet me qera apartament 2+1+post...

Tet 18, 2023
Jepet me qera Apartament 2+1 . Apartamenti organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 dhoma gjumi; -2 tualete; ...
Continue reading

Prane Kopshit Zologjik, jepet me qera aparta...

Tet 18, 2023
Jepet me qera Apartament 2+1 tek Liqeni. Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuz ...
Continue reading

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat