Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Vendparkim

Apartamente 3+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet Apartament 3+1

€ 230,000
liqeni thate shitet apartament 3+1
liqeni thate shitet apartament 3+1
3 2 170 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Prane Stadiumit Air Albania

€ 700 muaj
Stadiumi Air Albania jepet ambient per zyra
Stadiumi Air Albania jepet ambient per zyra
95 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje
1
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 2+1 prane stadiumit...

€ 800 /muaj
Apartamenti ndodhet ne nje lokacion shume te preferuar, perballe ambasades amerikane, me p [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne nje lokacion shume te preferuar, perballe ambasades amerikane, me pamje fanatastike, ndricim [më shumë]
2 2 116 m2detaje
1
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit, jepet me qera apartament 2+...

€ 650 /muaj
Prane “fakultetit Ekonomik  jepet me qira super apartament 2+1, me mundesi parkimi ne zone [më shumë]
Prane “fakultetit Ekonomik  jepet me qira super apartament 2+1, me mundesi parkimi ne zone, teresisht i mobiluar ! [më shumë]
2 1 108 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament ne plazhin e Durresit 1+1

€ 49,000
Ndodhet ne katin e 4 , apartamenti ndodhet ne pallat shume cilesor me hapesire te bollshme [më shumë]
Ndodhet ne katin e 4 , apartamenti ndodhet ne pallat shume cilesor me hapesire te bollshme , i vendosur prane hotel [më shumë]
1 1 75 m2detaje
Vile
Shitje

Shitet Vile 4 kateshe ne zonen e Selites

€ 960,000
Shitet nje vile e ndertuar ne nje zone rezidenciale me vila, ne nje gjendje shume te mire, [më shumë]
Shitet nje vile e ndertuar ne nje zone rezidenciale me vila, ne nje gjendje shume te mire, ne secili kat ndodhen ng [më shumë]
16 4 960 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 2+1, Zogu i Zi

€ 500 /muaj
Apartament 2+1 Ne zonen e Zogut te Zi , ne gjendje shume te mire , apartamenti ka nje arre [më shumë]
Apartament 2+1 Ne zonen e Zogut te Zi , ne gjendje shume te mire , apartamenti ka nje arredim modern dhe i shtrruar [më shumë]
2 2 115 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

21 Dhjetori Prane Mondial Hotel jepet me qer...

€ 380 /muaj
Tek 21 Dhjetori pas Hotel Mondial, Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobilua [më shumë]
Tek 21 Dhjetori pas Hotel Mondial, Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti eshte i or [më shumë]
1 1 64 m2detaje
Vile
Shitje

Shitet vile, Tirane

€ 170,000
Shitet vile 2 kateshe  kjo eshte nje vile e rralle me pamje spektakolare nga Tirana, ciles [më shumë]
Shitet vile 2 kateshe  kjo eshte nje vile e rralle me pamje spektakolare nga Tirana, cilesi superiore ndertimi,Vila [më shumë]
3 2 330 m2detaje
Apartamente Duplex
Qeradhenie

Jepet me qera Vile Dublex tek 21 Dhjetori

€ 900 /muaj
Jepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e mobiluar totalisht me te gjitha kush [më shumë]
Jepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e mobiluar totalisht me te gjitha kushtet e kohes, me hapsira t [më shumë]
4 3 220 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Okazion shitet apartament 2+1 tek 21 dhjetor...

€ 85,000
Apartamenti 2+1, ne nje ndertim shume te mire me kushte bashkohore, pozicion shume te favo [më shumë]
Apartamenti 2+1, ne nje ndertim shume te mire me kushte bashkohore, pozicion shume te favorshem, me hipoteke, kati [më shumë]
2 2 112 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 te kopshti botanik

€ 68,000
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore, i orientuar nga lindja m [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore, i orientuar nga lindja me ndricim natyral, me hip [më shumë]
1 1 81 m2detaje
Vile
Qeradhenie

Vile me qira Te Kompleksi Dinamo

€ 2,000
Jepet Vile me qira 2 Kate Super Luks 2 kate. Kati pare eshte i organizuar nga nje Soxhorno [më shumë]
Jepet Vile me qira 2 Kate Super Luks 2 kate. Kati pare eshte i organizuar nga nje Soxhorno + kuzhine soxhorno pritj [më shumë]
4 2 200 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 Te Venecia Prane Gjuhe...

€ 210,000
Prane Rruges Elbasanit shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim perfekt. A [më shumë]
Prane Rruges Elbasanit shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne kat [më shumë]
2 2 122 m2detaje
Apartamente 3+2 e me shume
Qeradhenie

AMBASADA AMERIKANE JEPET ME QERA APARTAMENT ...

€ 800 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Ambasada Amerikane
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Ambasada Amerikane
2 1 140 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat