click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Rezultatet e kërkimit tuaj

our portfolio

These are the latest properties in the Sales category. You can create the list using the “latest listing shortcode” and show items by specific categories.

0 Listings

0 Listings

0 Listings

0 Listings

0 Listings

our properties

These are the latest properties in the Sales category. You can create the list using the “latest listing shortcode” and show items by specific categories.

see more facts see less facts
01 02

Shitet Toke Te Liqeni Farkes

€ 850,000 /m2 Toka ka siperfaqe 9000 m2 ndodhet tek Liqeni i Farkes, ajo ofron nje pamje fantastike te liqenit.

Shitet Apartament 1+1 Te Shkolla Sami Frasheri

€ 150,000 Tek Shkolla Sami Frasheri Shitet Apartament 1+1 !! Pallati eshte konceptuar si residence multifunksionale e cila ofron apartamente dhe ambjente komerciale me standarte europiane. Ofrojme tipologji te ndryshme ne zonen me te kerkuar te Tiranes, Ne RRugen Bardhok Bi [më shumë]

all listings

These are the latest properties in the Sales category. You can create the list using the “latest listing shortcode” and show items by specific categories.

Apartamente 2+1
Shitje

Te Europiani, Shitet Super Okazion apartamen...

€ 100,000
Te Universiteti Europian  shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapesira te bo [më shumë]
Te Universiteti Europian  shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapesira te bollshme. Apartamenti me si [më shumë]
2 2 100 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
1 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet Apartament 2+1 Luks Te Squar 21

€ 600 muaj
Kompleksi Squar 21 .prane Minibashkise
Kompleksi Squar 21 .prane Minibashkise
2 2 100 m2detaje

Krahaso pronat