Properties listed in Ish Fusha e Aviacionit

1+1 Apartments
Rentals

Ish Fusha Aviacionit, Jepet me qera apartame...

€ 400 euro/month
🏡Ap.Qera 1+1 F.Aviacionit Pallat ri me 2-ashensor Mundesi parkimi ne zone Kati 5 Rr.Kryeso [more]
🏡Ap.Qera 1+1 F.Aviacionit Pallat ri me 2-ashensor Mundesi parkimi ne zone Kati 5 Rr.Kryesore te Betonalia Pamje te [more]
1 1 65 details
3+1 Apartments
Rentals

Jepet me qera apartament 3+1 luksoz tek fush...

€ 600 euro/muaj
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te vitit 2022, cdo gje e arreduar me shije moderne, lo [more]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te vitit 2022, cdo gje e arreduar me shije moderne, lokacion shume i preferuar, [more]
Shops
For sale

OKAZION Shitet dyqan ne rruge kryesore tek f...

€ 175,000 Euro
Dyqani ndodhet ne pallat te ri, buze shetitores ne rruge kryesore, me hipoteke, fasade xha [more]
Dyqani ndodhet ne pallat te ri, buze shetitores ne rruge kryesore, me hipoteke, fasade xhami dhe mundesi reklamimi, [more]
2+1 Apartments
For sale

Fusha e Aviacionit shitet Apartament 2+1 Oka...

EURO/Total € 99,000
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipotek [more]
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipoteke, i arreduar bashkohor, [more]
1+1 Apartments
Rentals

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi T...

€ 390 euro/month
Jepet me qera apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit, Kompleksi Turdiu. Ne gjendje shume te [more]
Jepet me qera apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit, Kompleksi Turdiu. Ne gjendje shume te mire, i super organizuar [more]
1 1 65 details
  • Advanced Search

    More Search Options
    More Search Options
  • Latest properties

Compare properties