Slide KUSH VJEN, GJEN!
More Search Options
More Search Options

Sami Frasheri Shitet apartament 1+1

€ 1,800 euro per m2
Favorite
Your search results

summary

  • Updated on:
  • June 10, 2022
  • 1 Bedrooms
  • 1 Toilets
Description

– Ne Fillim Te Rruges Rruges Bardhok Biba,Ne Ndertim Te Ri te vitit 2021, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e5te nje pallati te ri ne i perfunduar  9 katesh me ashensor i vitit 2021. Siperfaqa totale e apartamentit eshte 69m2, organizuar me ambientin e ndenjes se bashku me kendin gatimit me dalje ne ballkon,vazhdon me nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet.Cilesia e ndertimit eshte makismale, apartamenti do te pajiset me shtrim parketi , sistem chiller, vetrata dopio xham  Orientimi i apartamentit eshte i gjithi nga Jugu cka e ben te kete ndricim natyral ne zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitetet si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine

City:
Area:
State/County: ,
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 30045
Price: € 1,800 euro per m2
Property Lot Size: 69
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Furnishing: empty
Floor no. : 5
Balcony: 1
Comments about price: Not Available
Number of floors: 9
Property type: 1+1 Apartments
Other Features
kitchen
Elevator
Heating/Cooling
Dining room
Living room

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Properties

1+1 Apartments
For sale

Komuna e Parisit, Shitet apartament 1+1

€ 103,000 total
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 84 details
1
1+1 Apartments
For sale

Prane Shkolles Bajram Curri, shitet apartame...

€ 48,000 total
Rruga Niko AVrami, shitet apartament 1+1
Rruga Niko AVrami, shitet apartament 1+1
1 1 55 details
1+1 Apartments
For sale

Shitet apartamnt 1+1, Prane sholles se Balet...

€ 55,000 total
Rruga Mihal Grameno, shitet apartament 1+1
Rruga Mihal Grameno, shitet apartament 1+1
1 1 50 details
1+1 Apartments
For sale

Bllok, Shitet apartament 1+1

€ 155,000 total
Shitet apartament 1+1 ne Bllok
Shitet apartament 1+1 ne Bllok
1 1 79 details

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 676031111 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
  • Advanced Search

    More Search Options
    More Search Options
  • Latest properties

Compare properties