Slide KUSH VJEN, GJEN!
More Search Options
More Search Options

Sami Frasheri, shitet ambient per zyra

€ 870,000 total
Favorite
Your search results

summary

  • Updated on:
  • December 13, 2021
  • 2 Toilets
  • 290
Description

Prane Qendres, Shitet Super Ambjent Komercial Open Space Per Klinike!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte ose te pare teknik te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore ne nje zone me infrastrukture te rregullt dhe sapo investuar si dhe me dendesi te larte popullsie. Ambjenti ka nje siperfaqe neto te shenuar dhe ne certifikaten e pronesise prej 290 m2 e cila eshte e organizuar nje nje hapsire te madhe open space dhe rrethohet totalisht nga nje vetrate xhami e cila i mundeson visibilitet maksimal, verande te madhe e cila mund te mbyllet perseri ne menyren egzistuese, nje hapsire e cila sherben si depo si dhe dy tualete, nje pjesa shume e rendesishme eshte pikerisht hyrja e dedikuar ne rrugen kryesore e cila ka rendesi te madhe per zhvillimin e biznesit tuaj. por duke mare ne konsiderate specifikat e kesaj prone do te ishte shume e pershtashme per tipologji te ndryshme Klinikash si dentare, mjeksore, estetike, Laborator analizash zyra te ndryshme sherbimesh, aktualisht eshte dhene me qera, me kontrate 10 vjecare per zyra, 5000 euro ne muaj, mundesi e mire investimi

City:
Area:
State/County: ,
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29815
Price: € 870,000 total
Property Size (in m²): 290
Rooms: 1
Bathrooms: 2
Furnishing: Furnished
Floor no. : 2
Comments about price: Not Available
Number of floors: 9
Property type: Offices
Other Features
Elevator
Heating/Cooling

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 676031111 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
  • Advanced Search

    More Search Options
    More Search Options
  • Latest properties

Compare properties