Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Rezultatet e kërkimit tuaj

Demo Property Template 4 Bakery

Te Liqeni Thate , Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik dhe organizohet nga korridori shperndares, ambjenti ndenjes me kendin e gatimit, dhoma e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon. Aktualisht ambienti eshte investuar edhe mobiluar totalisht dhe jepet me qira i mobiluar sic eshte. , ka pamje panoramike nga liqeni

add to favorites
ID e pronës :

Amenities and Features

Your Agent

Demo Property Template 4 Bakery

Demo Property Template 4 Bakery


Contact Me

Programoni një vizitë?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Property Views

Krahaso pronat