Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Rezultatet e kërkimit tuaj

Demo Property Template 4 Bakery

Komuna Parisit ,Rruga Medar shtylla  Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te banim te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar me dy ashensore. Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome matrimoniale me tualet nje dhome gjumi tjeter dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti eshte totalisht i investuar, me nje investim super cilesore, me parket cilesore, grila dhe fasadat dopioxham, nje mobilim bashkekohore me mobilje dhe elektroshtepiake cilesore te markave me te mira ne treg. Apartamenti eshte i rivleresuar .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes pasi pervecse ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, ka akses ne zonat me te frekuentuar dhe ne linjat kryesore te autobusave urban te Tiranes.

add to favorites
ID e pronës :

Amenities and Features

Your Agent

Demo Property Template 4 Bakery

Demo Property Template 4 Bakery


Contact Me

Programoni një vizitë?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Property Views

Krahaso pronat