Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Rezultatet e kërkimit tuaj
Shitet Apartament 1+1 Te Shkolla Sami Frasheri
Shitje

€ 150,000

add to favorites  

ID e pronës : 23283
Çmimi: € 150,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 90 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Garazh: asnjë
Mobilimi: Bosh
Kati: 7
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1

About this property

Tek Shkolla Sami Frasheri  Shitet Apartament 1+1 !! Pallati  eshte konceptuar si residence multifunksionale e cila ofron apartamente dhe ambjente komerciale me standarte europiane. Ofrojme tipologji te ndryshme ne zonen me te kerkuar te Tiranes, Ne RRugen Bardhok Biba . Apartamenti 1+1 ndodhet ne katin e 7-te . Eshte i organizuar ne menyre perfekte me hapesira te bollshme  Koridori ben shperndarjen e rregullt te dhomes se ndenjes dhe kuzhines, dhomes se gjumit , tualetit dhe ballkonit. Apartamenti eshte i gjithi me izolim akustiko-termik me veshje poliuretan dhe lesh guri 55 dec, mbrojtje nga agjentet e jashtem atmosferik realizuar me fasade HTECH, vetrate dopio xham dhe grile me membrame akustike, instalime hidraulike me tuba Rehau dhe Viega, sistem ngrohje me chiller, instalime elektrike ABB dhe CHIARA. Apartamenti eshte ne proces ndertimi dhe te ofron mundesine te behen nderhyrje ne planimetrine e saj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode dhe shume prane Qendres.

Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Verande

Krahaso pronat