Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Rezultatet e kërkimit tuaj

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.

My Listings

All (49)
Me qera (21)
Okazionet me te mira (3)
Shitje (27)
Te fundit (10)
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Te Rezidenca Kodra Diellit 2 Shitet Super Ap...

€ 85,000 total
Rezidenca Kodra Diellit 2
Rezidenca Kodra Diellit 2
1 1 93 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Te Kopeshti Botanik

€ 400 muaj
Prane Xhamise te Kopeshti Botanik
Prane Xhamise te Kopeshti Botanik
2 2 100 m2detaje
Apartamente 1+1

Prane Ring Center Jepet apartament 1+1

€ 400 muaj
Pas Ring Center
Pas Ring Center
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Te Squar 21 Kompleksi Arlis Jepet apartament...

€ 500 muaj
Kompleksi Squar 21
Kompleksi Squar 21
1 1 70 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet Apartament 2+1 Luks Te Squar 21

€ 600 muaj
Kompleksi Squar 21 .prane Minibashkise
Kompleksi Squar 21 .prane Minibashkise
2 2 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 ne Durres perballe Pis...

€ 56,000 total
Perballe Pistes Kosova  ndodhet nje super apartament me hapesira te bollshme dhe i investu [më shumë]
Perballe Pistes Kosova  ndodhet nje super apartament me hapesira te bollshme dhe i investuar totalisht ne menyre mo [më shumë]
2 1 70 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Te Europiani, Shitet Super Okazion apartamen...

€ 100,000
Te Universiteti Europian  shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapesira te bo [më shumë]
Te Universiteti Europian  shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapesira te bollshme. Apartamenti me si [më shumë]
2 2 100 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Super Okazion ,Vasil Shanto Shitet Apartamen...

€ 65,000
Te Universiteti Europian  Shitet apartament 1+1 Ideale Per Investim. Apartamenti ndodhet n [më shumë]
Te Universiteti Europian  Shitet apartament 1+1 Ideale Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje p [më shumë]
1 1 54 m2detaje
Toka
Shitje

Shitet Toke Te Liqeni Farkes

€ 850,000 /m2
Toka ka siperfaqe 9000 m2 ndodhet tek Liqeni i Farkes, ajo ofron nje pamje fantastike [më shumë]
Toka ka siperfaqe 9000 m2 ndodhet tek Liqeni i Farkes, ajo ofron nje pamje fantastike te liqenit.
9,000 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet apartament 1+1 Komuna Parisit

€ 350 muaj
Komuna Parisit prane Lulishtes
Komuna Parisit prane Lulishtes
1 1detaje
1
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament me qera 2+1 Prane Le Bon ,R...

€ 450 /muaj
Tek Le Bon jepet apartament 2+1+2 me qira. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashe [më shumë]
Tek Le Bon jepet apartament 2+1+2 me qira. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe organizohet ne 1 [më shumë]
2 2 106 m2detaje
1
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit, jepet me qera apartament 2+...

€ 650 /muaj
Prane “fakultetit Ekonomik  jepet me qira super apartament 2+1, me mundesi parkimi ne zone [më shumë]
Prane “fakultetit Ekonomik  jepet me qira super apartament 2+1, me mundesi parkimi ne zone, teresisht i mobiluar ! [më shumë]
2 1 108 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna e Parisit Shitet apartament 1+1

€ 75,000
shitet super apartament 1+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne  pallat te ri  t [më shumë]
shitet super apartament 1+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne  pallat te ri  te mireadministruar. Organ [më shumë]
1 1 57 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet apartament 2+1 Luks

€ 500 /muaj
Te Komuna e Parisit, prane lulishtes  jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pal [më shumë]
Te Komuna e Parisit, prane lulishtes  jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor i [më shumë]
2 1 95 m2detaje
1
Apartamente 2+1
Shitje

Kompleksi Panorama, Shitet Apartament 2+1

€ 140,000
Te Kompleksi Panorama, prane qendres se Tiranes ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane [më shumë]
Te Kompleksi Panorama, prane qendres se Tiranes ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane shitet apartament 2+1. Re [më shumë]
2 2 120 m2detaje
1
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 2+1

€ 65,000
Prane Tregut te Rruga 5 Maji shitet apartament 2+1 , ne katin e 8 te nje pallati te ri me [më shumë]
Prane Tregut te Rruga 5 Maji shitet apartament 2+1 , ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i vitit [më shumë]
2 1 74 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

21 Dhjetori Prane Mondial Hotel jepet me qer...

€ 380 /muaj
Tek 21 Dhjetori pas Hotel Mondial, Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobilua [më shumë]
Tek 21 Dhjetori pas Hotel Mondial, Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti eshte i or [më shumë]
1 1 64 m2detaje
Ambient
Shitje

Sarande Shitet ambient per biznes Buze detit

€ 150,000
Shitet Ambient per cfaredolloj biznesi ne Qytetit bregdetar te Sarandes ,bosh me Hipoteke [më shumë]
Shitet Ambient per cfaredolloj biznesi ne Qytetit bregdetar te Sarandes ,bosh me Hipoteke open space hapesire e rre [më shumë]
87 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

21 Dhjetori jepet me qira apartament 1+1 Luk...

€ 400 /muaj
Te 21 Dhjetori, Jepet me qira apartament 1+1 luks me siperfaqe 75 m2. Apartamenti ndodhet [më shumë]
Te 21 Dhjetori, Jepet me qira apartament 1+1 luks me siperfaqe 75 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje palla [më shumë]
1 1 75 m2detaje

Agent Reviews

You need to login in order to post a review

Krahaso pronat